Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Компанія Pava Resine була створена в 1978 році з "місією":

створити правильну взаємодію в секторі розробки складів смол. В секторі з величезним потенціалом, але скутому проблемами взаємодії між виробниками і кінцевими користувачами.

З самого початку компанія інвестувала в два самостійних, але тісно координуються напрямки: виробництво та сприяння в промисловому застосуванні.

 

250000 кв. м промислових площ, 360000 кв. м гідроізоляції систем водоспоживання та каналізації, 230000 кв. мзащітних покриттів для залізобетонних і

металоконструкції ..., всього кілька цифр, щоб отримати уявлення про більш ніж 35-ти річному досвіді.

Ми перетворили виробництво смол у виробництво захисних покриттів проти хімічного, екологічного та мікробіологічного впливу як у промисловому, так і харчовому, водному секторі та у сфері очистки.

Ми також розробили нові технології для секторів реконструкції, консолідації та відновлення родючого шару грунту, в проектуванні інтер'єру, меблевому секторі та секторі подарункових виробів.

Для поліпшення та оптимізації корпоративної продукції у нас є добре обладнана науково-дослідна лабораторія, яка щоденно обмінюється інформацією з кваліфікованими партнерами.

Промислова підлога Наливна 3Д підлога. © 2018, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua